Kosmetyka 790 211 544 Fryzjerstwo 534 700 750
Search
 

Upięcia okolicznościowe włosów

Ślub, studniówka, gala, jubileusz, czy bankiet - okazje, które wymagają upięcia okolicznościowego. Fryzury i stylizacje włosów na wyjątkowe okazje to nie tylko interesujący wygląd. To sposób zaprezentowania się w inny sposób niż na co dzień, i możliwość stworzenia z własnych włosów dzieła sztuki.

Upięcia włosów na ślub i wesele

W salonie fryzjerskim w Gdyni można wykonać fryzurę na ślub i wesele, idealnie dopasowaną do sukni ślubnej, urody Panny Młodej, a także spójną z fryzurami druhen czy świadkowej. Fryzjerzy wyspecjalizowani w upięciach ślubnych, są w stanie zaproponować fryzurę, która wytrwa przez wiele godzin na głowie Panny Młodej, wytrzyma ceremonię ślubną, weselne tańce, czy noszenie na rękach przez Pana Młodego. Fryzura musi wytrzymać wszelkie aktywne działania, być uwieczniona na zdjęciach ślubnych, i pozostać w pierwotnym kształcie po odpięciu welonu.

Upięcia na studniówkę

Upięcia studniówkowe powinny wytrzymać aż do rana, świetną, młodzieńczą zabawę. Koki, warkocze, luźno puszczone włosy z układanymi falami, a to wszystko dopasowane do stylu sukienki studniówkowej, jest w stanie wykonać tylko fryzjer stylista z salonu fryzjerskiego w Gdyni. Maturzystki kończące liceum ze studniówkowym przytupem będą zachwycone fryzurą, która wytrwa wszelkie parkietowe szaleństwa.

Fryzury okolicznościowe na długich włosach

Podejście do fryzur okolicznościowych jest inne, w zależności od długości włosów. Piękna fryzura jest łatwiejsza do wykonania na długich i średniej długości włosach. Upięcia okolicznościowe w Gdyni mogą być dostosowane do rodzaju imprezy, a nadmorski wiatr, zweryfikuje czy są wykonane prawidłowo i trwale. Z długich włosów można zrobić warstwowe upięcia lub puścić włosy luźno, dodając do nich efektowne dodatki. Można ukryć niedoskonałości urody włosów lub podkreślić ich atuty. Inaczej będzie przygotowywać się fryzury z włosów cienkich, a inaczej z grubych i gęstych.

Fryzury okolicznościowe na krótkich włosów

Krótkie włosy to większe wyzwanie dla fryzjerów, jeżeli chodzi o upięcia okolicznościowe. Nie są jednak niemożliwe do wykonania. Z włosów długości do podbródka można w pełni wykonać urokliwy kok lub nadać włosom efektu fal. Uczesanie bardzo krótkich włosów może opierać się na wpleceniu dekoracyjnych wstążek, naturalnych kwiatów w postaci wianków, poddać tapirowaniu, stworzeniu fryzury z zaczesem do tyłu lub wpiąć we włosy opaski. Pięknie będzie prezentować się także toczek, czy urokliwa tiara na bardzo krótkiej chłopięcej fryzurze.