Kosmetyka 790 211 544 Fryzjerstwo 534 700 750
Search
 

Fryzjerstwo

Fryzjer gdynia - Salon fryzjerski gdynia

Salon fryzjerski w Gdyni, to miejsce zmiany wizerunku i pełnej metamorfozy wizualnej, ale także możliwość uzyskania chwili relaksu, miejsce zrozumienia, wspólnych rozmów, czy otrzymania porady na temat pielęgnacji swoich włosów na co dzień. Niezależnie od tego jak wiele potrzeb i wsparcia potrzebują Twoje włosy, salon fryzjerski w Gdyni oferuje kompleksowe usługi strzyżenia, koloryzacji, pielęgnacji, które mogą całkowicie odmienić życie lub odświeżyć już istniejącą fryzurę. Wyspecjalizowani fryzjerzy, barberzy i trycholodzy, ze staranną dbałością skupiają się na włosach klientów, aby wykonane zabiegi fryzjerskie, barberskie lub trychologiczne nałożone na włosy, zdały swój egzamin, a na ustach usługobiorców zagościł ogromny uśmiech po wizycie w salonie. Jakie zatem usługi wchodzą w skład oferty salonu fryzjerskiego w Gdyni?

Strzyżenie męskie

Strzyżenie męskie w Gdyni skierowane jest do Panów chcących podciąć fryzurę lub nadać włosom nowego kształtu. Salon fryzjerski ugości Panów, doradzi w kwestii fryzury, dobierze formę cięcia do charakteru mężczyzny, kondycji włosów i stylu bycia. Klasyczne trendy, czy nowoczesny design na głowie - wszystkie oczekiwane przez Panów opcje są możliwe. Fade, Short back and slides, Slide back, Slide part, Pompadour, Undercut, Top knot lub Man Bun - fryzjerzy dostosują wybrany styl i poradzą jak włosy układać po cięciu.
Czytaj dalej

Strzyżenie damskie

W Gdyni, salon fryzjerski oferuje bogatą ofertę na strzyżenie damskie. Podcięcie końcówek, cieniowanie, skracanie włosów, podcięcie grzywki, wyrównanie pasm - dobierane są do kształtu twarzy klientki, karnacji, typu urody, a nawet charakteru. Panie uwielbiają zmiany, a strzyżenie damskie w salonie fryzjerskim uzupełniane jest także pielęgnacją, nałożeniem masek, odżywek, ampułek regenerujących. Na koniec strzyżenia fryzjerzy układają fryzurę w sposób naturalny, doradzając sposób codziennej pielęgnacji lub modelują włosy na życzenie klientki.
Czytaj dalej

Koloryzacja włosów

Często uzupełnieniem strzyżenia jest wykonanie koloryzacji. Panie z przyjemnością przychodzą do salonu fryzjerskiego w Gdyni, aby wykonać kompleksową metamorfozę. Koloryzacja w salonie może zostać wykonana w sposób trwały, półtrwały lub w postaci zmywalnej. Odświeżenie koloru w formie ombre, sombre, balejażu, refleksów, tonacji kolorystycznej, a także pełne farbowanie, zostanie dobrane pod włosy klientek i oczekiwań co do ostatecznych efektów wizualnych.
Czytaj dalej

Pielęgnacja i regeneracja włosów

Każde strzyżenie lub proces koloryzacji włosów dopełniają zabiegi pielęgnacyjne lub regeneracyjne, w zależności od stopnia zniszczenia łuski włosowej. Fryzjerzy z salonu fryzjerskiego w Gdyni doradzają jak uratować włosy, jaki dodatkowy zabieg jest im potrzebny, aby nabrały lepszej kondycji, jakie dodatkowe odżywki i maski można wmasować we włosy by ich jakość się polepszyła, a włosy stały się lśniące. Wszystkie takie zabiegi wspomagają układanie włosów po strzyżeniu i koloryzacji, zabezpieczają włosy przed negatywnym działaniem promieni UV oraz dodają efektywniejszego wyglądu wizualnego. Zabiegi fryzjerskie pielęgnacyjne mogą być wykonywane podczas mycia włosów przygotowywanych do cięcia lub zamówione oddzielnie, jako odrębna usługa między innymi wizytami w salonie.
Czytaj dalej

Upięcia okolicznościowe i fryzury ślubne

Fryzury okolicznościowe i ślubne to bardzo istotna kwestia dla Pań, aby zaprezentować się jak najlepiej na wykwintnym spotkaniu. Dobrze wykonana fryzura powinna utrzymać się przez cały dzień aktywności i być dopasowana do wybranej sukni. Wewnątrz upięcia mogą pojawić się dodatki, które uzupełnią stylizacje związaną ze strojem. Fryzjerzy z salonu fryzjerskiego w Gdyni podchodzą do spraw upięć jako do całej kompozycji. Komfort związany z trwałością fryzury, efektowny wygląd, możliwość upięcia włosów w niecodzienny sposób, a także dobranie stylu upięcia do imprezy, to najważniejsze cechy świadczące o dobrze podchodzącym do swojej pracy fryzjerze. Salon w Gdyni może wykonać koki, loki, wpleść w nie tiarę, toczek, welon, przepaskę, wstążki lub spinki - wszystko względem oczekiwań zamawiającej. Boho, vintage, uroczystość klasyczna czy nowoczesna, na każdy format imprezy fryzjerzy dobiorą odpowiednie upięcie.
Czytaj dalej

Fryzury ślubne

Ślub i wesele to niezapomniana chwila dla Pary Młodej, jak i zaproszonych gości. Na uroczystości wstąpienia w nowy związek małżeński, fryzura Panny Młodej widoczna jest przez całą mszę świętą, kiedy para dokonuje zaślubin. Upięcie ślubne jest na tyle ważne, że musi sprostać aktywnościom ślubnego i weselnego dnia oraz pozostaje w pamięci Pary Młodej i gości na długi lata - poprzez wykonane fotografie i film ze ślubu.
Czytaj dalej

Trycholog

Salon fryzjerski w Gdyni posiada w swoim składzie wykwalifikowanego trychologa. Dzięki niemu, każda osoba może poddać się badaniu skóry głowy i zrozumieć problematykę swoich włosów podczas codziennej pielęgnacji. W przypadku bardziej problematycznych schorzeń lub uwarunkowań genetycznych, trycholog może zdiagnozować dokładną przyczynę i określić sposób leczenia, który wraz ze stałym nadzorem fryzjerów, doprowadzi włosy do zdrowego wyglądu. Wszystko kompleksowo i w jednym miejscu, co daje gwarancje zadbania o stan włosów przez ten sam skład zespołu salonu fryzjerskiego. Każda klientka i klient będą mogli czuć się zaopiekowani, że poza klasycznymi usługami fryzjerskimi, pracownicy salonu zadbają także o poznanie przyczyny nieprawidłowego wyglądu włosów.
Czytaj dalej

Barber

W salonie fryzjerskim w Gdyni, Panowie mogą skorzystać także z usług barberskich. Zabiegi barberskie wykonywane z niezawodną dokładnością uzupełnią męskie strzyżenie i dopełnią fryzurę Panów. Dzięki spójności stylistycznej i umiejętnościom, barber zaproponuje sposób i formę cięcia oraz wyjaśni w jaki sposób pielęgnować brodę po wizycie w salonie.
Czytaj dalej