Kosmetyka 790 211 544 Fryzjerstwo 534 700 750
Search
 

Fryzury ślubne

Ślub i wesele to niezapomniana chwila dla Pary Młodej, jak i zaproszonych gości. Na uroczystości wstąpienia w nowy związek małżeński, fryzura Panny Młodej widoczna jest przez całą mszę świętą, kiedy para dokonuje zaślubin. Upięcie ślubne jest na tyle ważne, że musi sprostać aktywnościom ślubnego i weselnego dnia oraz pozostaje w pamięci Pary Młodej i gości na długi lata - poprzez wykonane fotografie i film ze ślubu.

Fryzury ślubne - rodzaje upięć na ślub i wesele

W Gdyni, fryzjer od upięcia, może dopasować fryzurę do kształtu twarzy, stylu i oprawy wesela oraz rodzaju sukni. Dodatki do fryzur oraz trendy w stylizacjach pozwalają fryzjerom być stale na bieżąco i zadowolić nawet najbardziej wymagającą klientkę. Fryzury ślubne można podzielić na kilka rodzajów: upięcia, warkocze, koki, kucyki, czy w formie rozpuszczonej. Fryzura powinna być dopasowana do charakteru Panny Młodej, a wybrany styl i rodzaj może być powtórzony w upięciu świadkowej oraz druhen. Najważniejsza w ślubnej fryzurze jest wygoda i brak stresu podczas uroczystości, kiedy upięcie traci na jakości przy każdej godzinie. Włosom prostym można dodać objętości jak i lekkości. Włosy kręcone wystarczy delikatnie podpiąć, aby loki opadały z dziewczęcą delikatnością. Hollywoodzkie fale czy surferski look o naturalnie kręconych lokach dają możliwości stworzenia imponujących fryzur ślubnych.

Fryzury ślubne z długich włosów

Fryzura ślubna może być dopasowana do kształtu twarzy. Fryzjerzy w Gdyni spinają próbnie włosy do góry, odsłaniają twarz na kilka sposobów, aby wybrać najleszy wzór ostatecznej wersji. Z długich włosów można stworzyć wszystko. Najchętniej wybieranymi upięciami są koki, kucyki i warkocze, ponieważ rzadko kiedy można wykonać na głowie podobne fryzjerskie wzory, które dopełnione zostaną wstążkami, tiulami, welonem, zdobionymi opaskami, wsuwkami, spinkami, tiarą czy wiankiem. Każdy podchodzi do ślubu jako do jedynej takiej okazji w życiu, w której można wyglądać zjawiskowo i posiadać fryzurę dalece wyglądającą od codziennego układania włosów.

Fryzury ślubne z krótkich włosów

Mimo, że największe możliwości stylizacyjne dają upięcia z włosów długich i średnio długich, włosy krótkie mogą pochwalić się możliwością wkomponowania większej ilości dodatków i przypinek. Na włosach krótkich są zdecydowanie bardziej widoczne, ponieważ nie konkurują z dekoracyjnym upięciem włosów. Na ślub w stylu boho sprawdzi się wianek we włosach, styl rustykalny można uzupełnić fryzurą z troczkiem i woalką, a na ślubie w stylu nowoczesnym, na krótkich włosach może pojawić się kilka nowoczesnych, delikatnych, cienkich opasek. Krótkie fryzury nie powodują konieczności rezygnacji z welonu, ani zaczesania włosów do tyłu. Są w pełni elastyczne i podatne na stylizacyjne modyfikacje.