Kosmetyka 790 211 544 Fryzjerstwo 534 700 750
Search
 

Sombre

Sombre gdynia

Letni powiew wiatru we włosach? Odświeżenie koloryzacji? Sposób na odmłodzenie i lepsze samopoczucie? Stylizacja z wykorzystaniem koloryzacji sombre u fryzjera w Gdyni wszystkim tym pytaniom zaradzi. To jedna z najpopularniejszych metod farbowania włosów, która uznawana jest za farbowanie najbardziej zbliżone do naturalnego efektu. Nadanie włosom blasku jest możliwe tylko z sombre, wykonanego u specjalisty w tej dziedzinie.

Sombre - co to jest?

Nazwa sombre, to skrót od słów soft ombre, co oznacza, że jest to delikatniejsza, subtelniejsza wersja koloryzacji ombre. Sombre polega na koloryzacji z przejściem tonacji, ale jedynie o maksymalnie dwa tony kolorystyczne i nałożeniu farby w postaci pasemek i refleksów, w celu uzyskania efektu muśnięcia słońcem. Zaletą sombre jest uzyskanie optycznej objętości, dzięki wielu wymiarom farbowania. Ponadto, jaśniejsze pasemka odmładzają i rozjaśniają twarz. Efekt końcowy ma sprawiać wrażenie, że włosy są naturalnie rozjaśnione przez słońce, i posiadają złote refleksy, które nie były nigdy poddawane farbowaniu. Salon fryzjerski w Gdyni, przygotowuje sombre z należytą starannością, ponieważ ta metoda nie należy do najłatwiejszych w realizacji. Doświadczenie fryzjerskie odgrywa tu niebagatelną rolę. Sombre, poza uzyskaniem naturalnego looku i wprowadzeniu we włosy złocistych refleksów, daje efekt rozjaśniania na całej długości, od samej nasady.

Dla kogo nadaje się koloryzacja sombre?

Na koloryzację sombre zdecydowanie częściej decydują się Panie będące blondynkami. Nie chcąc zbyt mocno rozjaśniać końcówek jak to jest przy ombre, za to mogą zmienić ich tonacje. Ponadto, fryzjer w Gdyni może nałożyć sombre na krótsze włosy, co daje wiele możliwości stylizacyjnych. Z sombre mogą skorzystać wszystkie kobiety posiadające cienkie włosy. Taka koloryzacja doda lekkości fryzurze i objętości oraz odświeży dotychczasowy image. Blond sombre jest najpopularniejszym wariantem, który należy do koloryzacji tonalnej. Koloryzacje można wykonać na różnych kolorach włosów. Sombre sprawdza się na włosach ciemny blond, brązowych, rudych, a nawet czarnych. W tych ostatnich nie zawsze wychodzi oczekiwany efekt, ale wiele Pań dokonuje takiej próby. Włosy w złej kondycji nie powinny być dodatkowo rozjaśniane.

Dlaczego warto zrobić koloryzację sombre u fryzjera w Gdyni?

Samodzielne wykonanie koloryzacji sombre może przynieść więcej szkody niż pożytku. Koloryzacja jest wymagająca, więc pod okiem fryzjera z Gdyni, który przypilnuje czas zmiany tonacji kolorów względem siebie, doda na koniec odpowiednie odżywki, efekt końcowy będzie zdecydowanie lepszy niż samodzielne nakładanie farby i rozjaśniacza. Nieumiejętne zrobienie sombre może spowodować plamy na włosach, a fryzura będzie wyglądać płasko i ciężko.